Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Butom Grup Kimya, çevre ve halk sağlığı ürünlerinin satış ve pazarlaması konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Kuruluşumuzdan bu yana, müşterilerimize kaliteli ürünler sunarak çevreye ve halk sağlığına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.
Butom Grup Kimya, özellikle çevre dostu ürünlerin satış ve dağıtımında sektörünün öncü şirketlerindendir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak, kaliteli ürünler sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktayız. Ürün yelpazemiz, ev tipi (amatör kullanıcı) ve endüstriyel kullanım için güvenli ve etkilidir. Vektör canlıların kontrol altında tutulmasına yönelik pestisitlerin, rodentisitlerin tedarik ve pazarlamasına yönelik çalışmaktadır. Çevre dostu böcek ilaçları ,bahçe malzemeleri ve sağlıklı yaşam ürünlerine kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.
Ayrıca, hobi ve amatörlere yönelik olarak tasarlanmış Magic Garden Markası'nın üreticisiyiz. Magic Garden, bitki besinleri ve yardımcı ürünleri ile bahçe tutkunlarına kaliteli ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Amatör ve hobi kullanıcıların bitkilerini beslemeleri, büyütmeleri ve sağlıklı bir şekilde geliştirmeleri için özel olarak formüle edilmiş ürünlerimiz, doğaya saygılı ve verimli bir bahçe deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.
Butom Grup Kimya olarak, güvenilirlik, kalite ve çevreye duyarlılık değerlerimizin temelinde hareket etmekteyiz. İşimizi etik değerlere bağlılıkla yürütüyor, müşterilerimizle uzun vadeli ve karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler kurmayı önemsiyoruz.
Bizimle çalışan müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın başarılarına katkıda bulunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirme ve yenilikçi yaklaşımlar benimseme konusunda kararlıyız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
Web Tasarım & Yazılım Hizmetleri Bize ulaşın