Butom Grup Logo
Kullanıma Hazır Ürünler - CHRYSAMED FORCE

CHRYSAMED FORCE

Özellikleri ve Farkı

Chrysamed force diğer ilaçlardan farklıdır.

Chrysamed Force, Avusturya’da geliştirilen Patentli CHRYSA Nanokapsül teknolojisi ile üretilmiş geniş spektrumlu kokusuz bir haşere ilacıdır. Chrysamed Force Su bazlı, PBO ve itici gaz içermeyen, leke ve kalıntı bırakmayan, her çeşit yüzeye (kumaş, ahşap, metal, plastik, deri vs.) uygulanabilen emsalsiz yeni nesil bir insektisittir. Uçan ve yürüyen zararlılara karşı 3 aya kadar kalıcı öldürme ve uzaklaştırma (Repellent) etkisine sahiptir.

FORMÜLASYON:
Cypermethrin+Esbiothrin
Emülgatör+Su


Uygulaması:
Chrysamed’ in uygulaması da diğer haşere ilaçlarından farklıdır.
Chrysamed sadece haşerelere doğrudan sıkılan, bireysel haşere öldürme ilacı değildir.
Chrysamed, haşerelerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği her yere bol miktarda püskürtülerek uygulanır. Duvarlar, mobilyalar, perde, halı,koltuk, yatak, ayakkabılar, elbiseler,
mutfak ve elbise dolapları, mutfaktaki makina ve tezgahların alt ve arkaları, kapı, pencere, balkon, teras ve saksılara, takriben 1 metre. mesafeden iyice püskürterek uygulayınız. Genelde tek bir uygulama yeterlidir. Çok sorunlu alanlarda uygulamanın 10-15 günde bir, birkaç kez tekrarlanması gerekebilir.
Chrysamed itici gaz içermez, dolayısıyla ilaçlamalarda kapı ve pencereleri kapatmaya gerek yoktur. Chrysamed haşereleri zehirleyerek değil, trakelerini (solunum sistemlerini) felç ederek uzaklaştırır ve yok eder.
 
Kullanım Alanı:
Kullanım alanı çok geniştir. Evler, siteler, işyerleri, oteller, restoranlar, marketler, fırınlar, okullar, hayvan barınakları ve çiftlikleri vs. tüm açık ve kapalı alanlarda kullanılır.

Chrysamed Force, küçük alanlar için 500ml. ve 1 litre lik spreyli şişelerde;
geniş alanlar için, 2,5 litrelik spreyli bidonlarda ve 5 litrelik ekonomik bidonlarda üretilmektedir.


CHRYSAMED, DOĞA EN İYİSİNİ BİLİR !