Butom Grup Logo

Çevre ve halk sağlığı sektöründe 10 yıllık tecrübemizle Türkiye genelinde müşterilerimize samimi ve güvenilir bir anlayış ile hizmet vermekteyiz.

Dünyada kalitesini kanıtlamış markalarla, insan sağlığı ve çevre dostu ürünlerle yola çıkarak kaliteden ödün vermeden yolumuza devam etmenin gururunu yaşıyoruz.

Butom Grup Logo

Misyonumuz

Yeniliklerin takipçisi olarak, toplumsal bilinci, müşterilerilerine ve tedarikçilerine karşı daima en iyi hizmeti sunmak, bununla beraber sorumluluk hassasiyetini hiçbir zaman kaybetmeyecek bir anlayışla yolumuza devam etmek.

Vizyonumuz

Son tüketiciden tedarikçiye ve tüm iş birlikçilerimize, müşteri menuniyetini zirvede tutarak etik değerlerimize bağlı dürüst, samimi bir çizgide günden güne büyüyen ve gelişen ürün portföyümüzle sektördeki yerimizi korumak ve kalıcı olmayı hedefliyoruz.

Faliyetlerimiz

Butom Grup olarak COS-Q Leonardit kaynaklı orgamineral gübre ve POWERWET organik slikon yayıcı yapıştırıcı ürünlerinin üreticisiyiz.

Butom Grup Kimya, Control Fly Karasinek mücadele ürünün Resmi Türkiye Distribütörüdür. Bunun yanı sıra Chrysamed Kimya firmasının bayiliğini yapmakta olan sektörün önde gelen isimleri arasında yer almaktayız. Türkiye genelinde satış ve dağıtım yapan kadromuzla;

Tarım kredi kooperatifleri,
Zirai ilaç bayileri,
Ziraat odaları,
Süt üreticileri birlikleri,
Veteriner klinikleri,
Veteriner eczadepoları,
ilaçlama firmaları gibi satış kanallarına Türkiye'nin her bölgesinde yer alan satış kadromuzla ürünlerimizin bulunurluğunu sağlayarak hizmet vermekteyiz.